Ogłoszenie

po umieszczeniu do galerii zdjęć zostaną one dodatkowo poddane przeróbce na blingee i dodane do smileysów z możliwością wklejania ich do postów i wiadomości ...2)dochodzi zdjęcie tygodnia na naj pupila:)

#1 2008-05-16 20:07:36

justyn@YNA

początkujący psiarz

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 6

CO LEPSZE FALISTA CZY NIMFA

MOJA PRZYJACIółKA CHCE KUPIć SOBIE PAPUGE ALE NIE WIE KTóRA JEST LEPSZA NIMFA CZY FAlista. podobno nimfy strasznie skrzeczą itp. ale ja się za bardzo na tym nie znam....chce jej doradzić ale nie wiem co i nie chcę być złym doradcą pomóżcie!!!!

Offline

 

#2 2008-05-17 16:42:41

malamacia92

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 12
mój pupil: hm...mam słodkiego dalmatianka
ulubiona rasa psów: dalmatyńczyki,husky,yorki
ilość posiadanych pupilów: 2
data urodzin twojego pupila: 18.05.2006

Re: CO LEPSZE FALISTA CZY NIMFA

masz śliczną papużkęl Moim zdaniem wybór ptaka zależy też od tego czy ma to być ptaszek "dla ozdoby" czy "dla ptaszka..." papużki faliste ładniej się prezentują ale żeczywiście oba gatunki ptaszków strasznie skrzeczą- jeśli twoja kumpela nie chce chałasów niech kupi sobie jakiegoś innego ptaka, popyta w sklepie zoologicznym lub poczyta o nich w internecie:)

Offline

 

#3 2008-05-22 10:51:52

justyn@YNA

początkujący psiarz

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 6

Re: CO LEPSZE FALISTA CZY NIMFA

chyba wybierze nimfę....szkoda bo mogłybyśmy organizować dosłownie zlot ptaków falistych.....no cóż jej wybór.jeśli macie jakieś + i - nimf proszę podajcie...czekam z niecierpliwością na dalsze porady!! [img][/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nightfallrpg.pun.pl www.goldenretriever.pun.pl www.husaria.pun.pl www.manager-zuzlowy.pun.pl www.charmed.pun.pl